02

жовтня

Щоденник будівництва ЖК «5 квартал» від 02.10.2017

У ЖК «П'ятий квартал» активними темпами просувається хід будівництва!

Перший будинок:

- 1 секція - йде залиття пілонів 19-го поверху, кладка зовнішніх і міжквартирних стін на 2-му і 3-му поверхах, встановлені сходові марші до 18-го поверху.

- 2 секція - на етапі завершення монтаж вентиляційних каналів на даху 13-го поверху, відбувається будівництво ліфтової споруди на 13-му поверсі, залиття шарів дахового пирога, кладка зовнішніх і міжквартирних стін на всіх поверхах. Також відбувається поквартирна стяжка підлоги, стяжка підлоги коридорів, утеплення і штукатурка фасадів. Йдуть роботи зі скління з 1 по 13 поверхи, монтаж поверхових комунікацій. А також завершено утеплення фасадів, їх штукатурка і фарбування.

Другий будинок:

1 секція - відбувається залиття даху 14-го поверху, кладка зовнішніх і внутрішніх стін 2-11 поверхів, встановлені сходові марші до 14-го поверх, йде скління 2 -10 поверхів.

2 секція - ведуться роботи по залиттю даху 12-го поверху, монтаж вентиляційних каналів 12-го поверху, кладка зовнішніх і внутрішніх стін 2-11 поверхів, встановлені сходові марші до 12-го поверху.

Третій будинок:

Йде залиття підлоги 17-го поверху і пілонів 18 поверху, вже встановлені сходові марші до 16-го поверху, кладуться зовнішні стіни 2-5 поверхів і відбувається скління балконів на 2-му поверсі.

Заявка на бронювання

bg