06

листопада

Щоденник будівництва ЖК «5 квартал» від 05.11.2017

Будівництво ЖК "П'ятий квартал" йде згідно проектного графіка, не припиняючись ні на день, і на початок місяця вже виконані такі роботи:

У першому будинку:

1 секція - відбувається заливання пілонів 22-го поверху, кладка зовнішніх і міжквартирних стін з 2-го по 7-й поверхи, встановлені сходові марші до 21-го поверху.

2 секція - завершені фасадні роботи, поквартирна стяжка підлоги, стяжка підлоги коридорів, монтаж поверхових комунікацій.

У другому будинку:

1 секція - відбувається покриття даху у вигляді дахового пирога, монтаж вентиляційних каналів 14-го поверху, кладка зовнішніх і внутрішніх стін 2-14 поверхів, а також встановлені сходові марші до 14-го поверху, йдуть роботи зі скління поверхів.

2 секція - ведуться роботи по покриттю даху у вигляді дахового пирога 12-го поверху, монтаж вентиляційних каналів 12-го поверху, монтаж на даху ліфтових споруд, утеплення фасадів, кладка зовнішніх і внутрішніх стін 2-12 поверхів, встановлені сходові марші до 12-го поверху.

У третьому будинку:

Йде заливка підлоги 20-го поверху та пілонів 20-го поверху, кладка зовнішніх стін 2-5 поверхів, скління балконів на 2-му поверсі та вже встановлені сходові марші до 19-го поверху.

Заявка на бронювання

bg