19

червня

Щоденник будівництва ЖК «5 квартал» від 19.06.2017

Будівництво ЖК "П'ятий квартал" йде згідно проектного графіка, не зупиняючись ні на день. Станом на середину червня проводяться такі роботи:

Перший будинок:

У 1-й секції заливаються пілони 11-го поверху, відбувається кладка зовнішніх і міжквартирних стін на 2-му і 3-му поверхах, встановлені сходові марші до 8-го поверху.

2-я секція - йде залиття підлоги 12-го поверху, кладка зовнішніх і міжквартирних стін з 2-го по 6-й поверхи, також встановлені сходові марші до 8-го поверху.

Другий будинок:

У 1-й секції заливається підлога 10-го поверху, кладуться зовнішні і внутрішні стіни з 1-го по 4-й поверхи, встановлені сходові марші до 7-го поверху.

2-я секція - проводиться залиття пілонів 9 поверху, кладуться зовнішні і внутрішні стіни з 1-го по 4-й поверхи, встановлені сходові марші до 7-го поверху.

Третій будинок:

Відбувається залиття підлоги 10-го поверху, вже встановлені сходові марші до 8-го поверху, йде кладка зовнішніх стін з 2 до 5 поверху.

Зверніть увагу, що динаміку будівництва ЖК "П'ятий квартал" супроводжує планове підвищення вартості квадратного метра в комплексі. Якщо Ви розглядаєте придбання власного житла як інвестицію в своє майбутнє - поспішайте придбати квартиру в ЖК "П'ятий квартал" вже сьогодні. Кількість вільних квартир стрімко зменшується, а ціни - ростуть з виходом будівництва на нові етапи.

Заявка на бронювання

bg