16

липня

Щоденник будівництва ЖК Теракот від 16.07.2021

Новини та фотозвіт з будівництва ЖК Terracotta.

Перший будинок – монтаж віконних конструкцій зроблено на всіх поверхах, крім 1-го поверху. Закінчено мурування внутрішніх стін та перегородок на всіх поверхах, окрім 1-го поверху. Продовжуємо цегляну кладку на 1-му поверсі. Завершили закладання інженерних ніш в МЗК. Утеплюємо фасад та влаштовуємо віконні накривки.

Другий будинок – штукатурні роботи МЗК виконали на 60%, інженерні мережі та стояки в МЗК на 90%. Фасад утеплили на 50%. Вікна встановлено, окрім 1-го поверху. Виконано монтаж інженерних мереж в квартирах: водопостачання та опалення.

Третій будинок – фасадні роботи виконали на 85%. Змонтували кошики для кондиціонерів та віконних відливів. Триває опорядження та влаштування підлоги керамічної плитки в МЗК.

Четвертий будинок – водопровідні мережі та опалення повністю змонтовані, гідроізоляцію покрівлі облаштували на 85%. Випробування котельні закінчили. Фарбування фасаду будинку зробили 75%.

В підвальному приміщенню 3-го, 4-го будинку приступили до виконання сантехнічного обладнання в приміщенні теплового пункту та насосної. Облаштування паркінгу в процесі.

Заявка на бронювання

bg