18

лютого

Щоденник будівництва ЖК Теракот від 18.02.2022

Будівельний звіт житлового комплексу Terracotta станом на лютий 2022.

🔻Перший будинок - фінішне оздоблення виконано на 85%. Монтаж вхідних дверей у квартири зроблено на 90%. Утеплення фасаду, окрім 1-го поверху, завершили. Продовжуємо цегляну кладку на 1-му поверсі. Стяжка в МЗК та комерційних приміщеннях виконана на 40%. Насосні станції та теплові пункти закінчили на 100%. Внутрішні теплові мережі змонтовані на 100%.

🔻Другий будинок – вхідні двері в квартири влаштовано на 100%. Опоряджувальні роботи в технічних приміщеннях підвалу закінчили. Фасад утеплили на 100%, крім 1-го поверху. Насосні станції та теплові пункти закінчили на 100%. Внутрішні теплові мережі змонтовані на 100%.

🔻Третій будинок – приступили до влаштування водяних лічильників, гребінок та теплових лічильників опалення, готуємося до монтажу радіаторів. Приступили до влаштування огородження сходинкових маршів. Внутрішні теплові мережі змонтовані на 100%.

🔻Четвертий будинок – опорядження та влаштування підлоги керамічною плиткою в МЗК зроблено на 100%. Огородження сходинкових маршів виконано на 100%. Внутрішні теплові мережі змонтовані на 50% (монтується теплова камера №1).

У всіх будинках ведеться підготовка приміщень електрощитових до влаштування обладнання. Силові кабельні лінії з даху та з МЗК заведені в електрощитову. Електродвигуни на припливну вентиляцію та димовидалення змонтовані на 100%. Скління та монтаж каркасу СПК завершено на 95% в 1, 2, 3 та 4 будинках. Приступили до влаштування внутрішньобудинкових кабельних електромереж.

🚗 Паркінг

Залізобетонні конструкції паркінгу зроблено, продовжуються фасадні та гідроізоляційні роботи. Гідроізоляційні роботи зовнішніх стін паркінгу виконано на 95%.

👷‍♂️ Зараз на будівництві працює 50 робітників. З початком сезонних робіт на опорядження та благоустрій планується ще 45 робітників.

Графік планових робіт:

🏗 Благоустрій території та монтаж дитячих майданчиків плануємо розпочати в травня 2022 року

🏗 Опорядження місць загального користування закінчити до червня 2022 року

🏗 Влаштування обладнання в приміщеннях електрощитових завершити до червня 2022 року

🏗 Влаштування мереж пожежогасіння, димовидалення, вентиляції, освітлення та внутрішнього опорядження в 2-рівневому паркінгу до червня 2022 року

Заявка на бронювання

bg