28

вересня

Щоденник будівництва ЖК Теракот від 28.09.2021

Звіт з будівництва житлового комплексу Terracotta.

Перший будинок – штукатурні роботи закінчено на 80%. Продовжуємо цегляну кладку на 1-му поверсі. Триває утеплення фасаду та влаштування віконних накривок. Розпочали підготовчі роботи з виготовлення фасаду 1-го поверху.

Другий будинок – інженерні мережі та стояки в МЗК виконані на 95%, окрім підвалу.  Закінчуємо монтаж люків в нішах з інженерним обладнанням. Фасад утеплили на 70%. Приступили до скління СПК 1-го поверху. Вхідні двері в квартири влаштовано на 50%.

Третій будинок – фасадні роботи виконали на 95%. Виконали монтаж каркасу СПК (алюмінієві конструкції) на 1-му поверсі. Закінчили роботи під скління. Опорядження та влаштування підлоги керамічною плиткою в МЗК завершено на 90%. Накривки парапетів даху виконали на 100%.

Четвертий будинок – фасадні роботи виконали на 95%. Опорядження та влаштування підлоги керамічною плиткою в МЗК зроблено на 60%. Виконали монтаж каркасу СПК (алюмінієві конструкції) на 1-му поверсі. Приступили до скління.

Залізобетонні конструкції паркінгу виконано на 70%. Завершили монтаж обладнання насосних та теплових пунктів в 2, 3 та 4 будинку.

Заявка на бронювання

bg