02

липня

Інформуємо щодо сплати за розтермінуваннями!

Компанія Perfect Group з квітня 2022 року відновила роботи на будівельних майданчиках більшості об’єктів. Від початку повномасштабного військового вторгнення РФ на територію України, ми з розумінням ставимося до можливої неспроможності інвесторів сплачувати за розтермінуваннями згідно договорів. Штрафні санкції не нараховувались. Також, ми вдячні усім, хто допомагає нам підтримувати економіку країни та вчасно сплачує платежі.

З 4.07 просимо всіх інвесторів, що мають договори з розтермінуваннями в об'єктах Perfect Group, відновити оплати.

Нагадуємо:

▪️ Для розрахунку оплати використовується курс НБУ.

▪️ Оплата через касу центрального офісу наразі неможлива, тому оплату ви можете здійснити в іншій касі зручного вам банку. Ми повідомимо, як тільки запрацює каса у центральному офісі Perfect Group.

▪️ Ви можете внести суму більшу, ніж зазначено в договорі, або достроково погасити договір розтермінування.

▪️ Якщо ви не сплачували платежі починаючи від 24.02.2022, і зараз не маєте можливості погасити всю суму накопиченої заборгованості, то графік виплат щодо Вашого договору буде розроблений за індивідуальними зверненнями після закінчення військового стану.

▪️ За підтвердженням зарахування оплати та будь-якою додатковою інформацією просимо звертатись до чатів гарячої лінії. Телефони гарячої лінії також запрацюють найближчим часом, про що буде повідомлено окремо.

Telegram - t.me/Perfect_Group_Official_bot

Facebook (Messenger) - m.me/PerfectGroup.Ukraine

P.S. Звертаємо Вашу увагу: через обмежену кількість менеджерів, що обробляють повідомлення, час відповіді може бути довшим, ніж в довоєнний період. Просимо поставитись з розумінням до цих незручностей. Жоден запит не лишиться без відповіді.

Заявка на бронювання

bg