30

грудня

Підсумки роботи Perfect Group за 2017 рік

Колектив компанії Perfect Group вітає всіх з наступаючим Новим роком! Бажаємо, щоб Новий рік приніс щастя, радість і затишок у Ваші оселі!

Напередодні Нового 2018 року, хотілося б підсумувати результати минаючого року для компанії Perfect Group.

2017 рік був продуктивним і багатим на звершення. Perfect Group досягла нових вершин і отримала ще більше визнання своєї роботи.

В цьому році компанія Perfect Group перемогла в номінації «Будівельна корпорація року» на головному будівельному заході IBuild. Компанія завоювала почесне перше місце серед кращих представників будівельного ринку України.

Також компанія увійшла в рейтинг найнадійніших недержавних забудовників за версією журналу «Личный счет».

Заслуги компанії були визнані і професійним товариством. На урочистій церемонії підведення підсумків 2017 року Конфедерацією будівельників України, золотими зірками були нагороджені представники компанії Perfect Group, що входять до складу ради директорів КБУ: Коваль А. Б. - керівник проекту «Perfect Group», Савчук А. М. - директор ТОВ «Ніка» ЛТД, Качурін Г. В. - директор ТОВ «БУД-ІНВЕСТ-ІНДАСТРІ».

Компанія Perfect Group брала участь в обговоренні умов укладання Меморандуму про взаєморозуміння з Міжнародною асоціацією підрядників Кореї, що передбачає обмін досвідом і технологіями в будівельній галузі.

2017 рік приніс як розвиток вже існуючих, так і нові масштабні проекти. Був запущений новий партнерський проект у Одесі - ЖК «Кандинський», почалися продажі в ЖК «Лебединий» і ЖК «Вудсторія».

ЖК «Лебединий» - проект комфорт-класу, який пропонує не просто квадратні метри, а й чудові краєвиди з вікон на озеро і набережну. І все це в районі з розвиненою інфраструктурою і всього в кількох кроках від метро.

ЖК «Вудсторія» - унікальний проект, який розташований в екологічно чистому місці поруч з парком Партизанської слави, але в той же час недалеко від метро, ​​який припаде до смаку всім, хто мріє жити за містом, але при цьому користуватися всіма перевагами інфраструктури великого міста.

А ще в цьому році Perfect Group переїхала в новий комфортний офіс в центрі міста на вул. Саперне Поле, 14/55, де завжди раді новим та існуючим клієнтам.

Нехай же Новий 2018 рік буде ще більш результативним! Вже зовсім скоро ми з радістю будемо представляти наші нові амбіційні проекти, продовжимо представляти всім нашим інвесторам високий рівень якості будівництва і сервісного обслуговування.

Дякуємо, що Ви обираєте Perfect Group!

Заявка на бронювання

bg