22

липня

Каскад водойм — перлина RIVERDALE 💎

Сьогодні ми розповімо про створення однієї з головних переваг комплексу RIVERDALE — живої водойми на території житлового комплексу. Річка Совка — права і найбільша притока Либеді, одного з найвідоміших столичних водотоків. За радянських часів її помістили в колектор, проте ідея RIVERDALE — відродити її та створити каскад водойм на території комплексу. Річка стане перлиною концептуального RIVERDALE та сформує основу для життя та відпочинку.

Тож ділимося з вами виконаними роботами та актуальним станом будівництва гідротехнічної споруди.

◾️ З 24.02.2022 в частині проектних робіт розпочато та завершено розробку робочої документації по закритих частинах русла. Починаючи з квітня 2022 року будівельні процеси відновлено.

◾️ Налагоджене безперебійне водовідведення частини русла.

◾️ Створено тимчасовий обвідний канал для потоку річки Совка.

◾️ Перенаправлено русло водойми зі старого, створеного ще за радянських часів, колектора, в обвідний канал.

◾️ На 100% виконані роботи з осушення земельної ділянки колишньої замуленої частини річки.

◾️ Завершені роботи з відкопки котловану на ділянках №3 та №5 для влаштування майбутньої підземної частини гідротехнічної споруди.

◾️ Монолітні роботи з влаштування залізо-бетонної підземної частини русла (колектору) на ділянках №3 та №5 виконані на 100%.

◾️ Розпочато будівництво ділянки №6 закритої частини русла (ділянка, яка частково проходить під вул. Ізюмська).

Продовжуємо активне будівництво житлового комплексу та усіх його переваг. Просимо інвесторів вчасно сплачувати за договорами розтермінування, адже ваші оплати пришвидшують процес будівництва в сьогоднішніх умовах. Все буде Україна! 🇺🇦

Заявка на бронювання

bg