Новини компанії

Новини компанії

12
жовтня
Зміни у графіку роботи
Зміни у графіку роботи

З метою забезпечення безпеки співробітників та інвесторів, Центральний офіс Perfect Group працює у віддаленому режимі до 14.10 (включно).

Відділи продажів ЖК 7 KVARTAL та ЖК Лебединий зачинені та відновлять свою роботу з 13 жовтня.

📍Нагадуємо, що під час повітряної тривоги відповіді контакт центру можуть надаватися з затримкою.

Не нехтуйте безпекою та під час повітряної тривоги перебуваєте в укритті‼️

Слава Україні! 🇺🇦
Фіксуємо курс — 29,25 грн/$

Фіксуємо курс — 29,25 грн/$

Шановні інвестори, попри підвищення курсу НБУ від 21.07 та зростання ціни на валюту на рівні міжбанківських операцій, Perfect Group дає можливість оплати розтермінування за існуючими договорами за курсом 29,2549 грн/$ (замість 36,5686 грн/$).

Акційні умови для виплат на рівні 29,2549 грн за долар США діють до 01.08.2022 та доступні для інвесторів наступних житлових комплексів:

➡️ Stanford

➡️ La Manche

➡️ 7 KVARTAL

➡️ Terracotta

➡️ RIVERDALE

➡️ Лебединий

➡️ Київський Шлях

Для зарахування ваших коштів по акційному курсу необхідно зробити 3 кроки:

1. Скачати та заповнити заяву — https://bit.ly/3BbZTun

2. Накласти цифровий підпис на заповнену заяву — https://diia.gov.ua/services/pidpisannya-dokumentiv

3. Відправити підписану заяву на service@perfect-group.ua або t.me/Perfect_Group_Official_bot

Додаткову інформацію ви можете отримати в чатах гарячої лінії:

➡️Telegram - t.me/Perfect_Group_Official_bot

➡️Facebook - m.me/PerfectGroup.Ukraine

Perfect будує, Україна переможе 💙💛

14
червня
Інформаційне звернення
Інформаційне звернення

Шановні інвестори Perfect Group!

Наша компанія однією з перших відновила роботи на більшості з будівельних майданчиків. Продовження будівництва потребує пристосування до нових реалій життя та ведення бізнесу в умовах воєнного стану. Концентруємось на впровадженні додаткових заходів безпеки та оптимізації логістичних процесів задля забезпечення будівництва матеріалами. Нагадуємо, що для усіх існуючих інвесторів є можливість поновити оплати за розтермінуваннями згідно договорів! Дякуємо кожному, хто робить свій вклад в продовження будівництва та закриває платежі за розтермінуванням. За потребою наші спеціалісти нададуть усю необхідну інформацію. Консультування наразі можливе в чатах на сайтах усіх проєктів.

Також, звертаємо увагу, що платежі за договорами прив’язані до офіційного курсу НБУ, який станом на сьогодні дещо відрізняється від ринкового. Тому зараз сплачувати за розтермінуванням вигідніше.

Працюємо разом задля перемоги!🇺🇦

31 рік Незалежної України!

31 рік Незалежної України!

Українці та українки! А також усі, хто вимовляє "паляниця" без запинок, знає де найбільше відділення Монобанку та куди йти російському кораблю. Вітаємо всіх нас зі святом! Святом, за яке ми продовжуємо боротися кожного дня, кожну годину і секунду.

"Незалежність" — це не просто термін зі словника. В Україні - це те, що об'єднує Схід і Захід, об'єднує людей різних конфесій, об'єднує пса "Патрона", переможців Євробачення та звичайну домогосподарку з Донбасу. Незалежність — об'єднує країну!

Дякуємо кожному: хто бореться за нашу свободу, хто допомагає близьким та не лишається осторонь, хто скидував на Bayraktar, щоб в підсумку купити супутник.

Perfect Group в свою чергу продовжує працювати задля розбудови держави та висловлює сердечну вдячність нашим працівникам та працівницям, хто зараз задіяний в волонтерських активностях, лавах ЗСУ, ТРО та нацгвардії.

Віримо в себе, допомагаємо один одному та пам'ятаємо, разом — ми сила!

Зі святом, Україно!💙💛

Фіксуємо курс — 35,00 грн/$

Фіксуємо курс — 35,00 грн/$

З нагоди дня Незалежності Perfect Group надає можливість сплати розтермінування за існуючими договорами за курсом 35,00 грн/$ (замість 36,5686 грн/$).

Акційні умови для виплат на рівні 35,00 грн за долар США діють до 31.08.2022 та доступні для інвесторів наступних житлових комплексів:

▫️Stanford

▫️La Manche

▫️7 KVARTAL

▫️Terracotta

▫️RIVERDALE

▫️Лебединий

▫️Київський Шлях

Для зарахування ваших коштів по акційному курсу необхідно зробити 3 кроки:

1. Скачати та заповнити заяву .

2. Накласти цифровий підпис на заповнену заяву — тут.

3. Відправити підписану заяву на service@perfect-group.ua або сюди.

Додаткову інформацію ви можете отримати в чатах гарячої лінії:

➡️Telegram 

➡️Facebook

Perfect будує, Україна переможе 💙💛

05
липня
Відкриття центрального офісу!
Відкриття центрального офісу!

Шановні інвестори!

З початком повномасштабної війни життя ніби зупинилось. Але щоб трохи розвіяти це оманливе відчуття пропонуємо поглянути на таймлайн подій у Perfect Group

• 8.04.2022 — відновили роботу майданчики RIVERDALE та Stanford;

• 4.06.2022 — продовжили роботи в ЖК Terracotta;

• 4.06.2022 — повернення на будівельний майданчик La Manche;

• 6.06.2022 — відновилось заселення інвесторів в ЖК Лебединий;

• 7.06.2022 — в POLARIS Home&Plaza і Rusaniv Residence знову запрацювали наші майстри;

• А вже завтра 6.07.2022 ми відновлюємо роботу центрального офісу Perfect Group. Адреса: вул. Саперне Поле, 14/55 (ПН,СР з 9-18:00; ПТ з 9-17:00). Телефон: +38(044) 357 75 27

Попереду багато роботи, повернення на інші майданчики, формування робочих команд, вирішення питань з постачання будівельних матеріалів, але ми впевнені, що тільки почали набирати оберти. Відновлення платежів за розтермінуванням дає змогу планувати подальшу роботу.

Тож віримо в ЗСУ та працюємо на відновлення!🇺🇦

Відновлення будівництва!

Відновлення будівництва!

Доброго вечора, ми з України!

Шановні інвестори, хочемо доповісти, що на деяких наших об’єктах частково відновлено будівництво! На підтримку заклику КМДА про відновлення роботи бізнесу, було прийнято рішення розпочати роботи, що не потребують техніки, яка зараз задіяна в обороні нашої країни. Так, на будівельних майданчиках Stanford та Riverdale будівельники відновили роботу з буріння та встановлення паль для закладання фундаменту майбутніх секцій та будинків.

Працюємо для відбудови України та для того, щоб ви могли отримати свої майбутні омріяні домівки. Все буде Україна!

Зміни в графіку роботи Perfect Group

Зміни в графіку роботи Perfect Group

Шановні інвестори, у зв'язку з тим, що наші воїни файно пощипали орків в Криму 💪 та з нагоди дня Незалежності України інформуємо, що наступного тижня графік роботи відділів компанії дещо зміниться.

🗓 Центральний відділ продажів: 22, 23 та 24 серпня не працює.

🗓 Відділ продажу ЖК Лебединий: 22, 23 та 24 серпня не працює.

🗓 Відділ продажу ЖК 7квартал буде чекати вас: 23 серпня з 10:00 до 17:00 та 24 серпня з 10:00 до 16:00. Інші дні - графік роботи без змін.

14
серпня
Вітаємо з днем будівельника!
Вітаємо з днем будівельника!

Нерухомість — основна галузь будь якої економіки, будь якої країни.

Дякуємо кожному працівнику, інвестору, менеджеру, керівнику та кожному, хто вкладає свій час та сили в будівництво наших об‘єктів, за їх працю та сміливість в цей період життя.

Завдяки вам рухається наша компанія, будуються будинки, якими наповнюються квартали чарівних міст, нашої неперевершеної України 🇺🇦!

Дякуємо Вам, вітаємо з днем будівельника!

Інформуємо щодо сплати за розтермінуваннями!

Інформуємо щодо сплати за розтермінуваннями!

Компанія Perfect Group з квітня 2022 року відновила роботи на будівельних майданчиках більшості об’єктів. Від початку повномасштабного військового вторгнення РФ на територію України, ми з розумінням ставимося до можливої неспроможності інвесторів сплачувати за розтермінуваннями згідно договорів. Штрафні санкції не нараховувались. Також, ми вдячні усім, хто допомагає нам підтримувати економіку країни та вчасно сплачує платежі.

З 4.07 просимо всіх інвесторів, що мають договори з розтермінуваннями в об'єктах Perfect Group, відновити оплати.

Нагадуємо:

▪️ Для розрахунку оплати використовується курс НБУ.

▪️ Оплата через касу центрального офісу наразі неможлива, тому оплату ви можете здійснити в іншій касі зручного вам банку. Ми повідомимо, як тільки запрацює каса у центральному офісі Perfect Group.

▪️ Ви можете внести суму більшу, ніж зазначено в договорі, або достроково погасити договір розтермінування.

▪️ Якщо ви не сплачували платежі починаючи від 24.02.2022, і зараз не маєте можливості погасити всю суму накопиченої заборгованості, то графік виплат щодо Вашого договору буде розроблений за індивідуальними зверненнями після закінчення військового стану.

▪️ За підтвердженням зарахування оплати та будь-якою додатковою інформацією просимо звертатись до чатів гарячої лінії. Телефони гарячої лінії також запрацюють найближчим часом, про що буде повідомлено окремо.

Telegram - t.me/Perfect_Group_Official_bot

Facebook (Messenger) - m.me/PerfectGroup.Ukraine

P.S. Звертаємо Вашу увагу: через обмежену кількість менеджерів, що обробляють повідомлення, час відповіді може бути довшим, ніж в довоєнний період. Просимо поставитись з розумінням до цих незручностей. Жоден запит не лишиться без відповіді.

Інформаційне звернення

Інформаційне звернення

Perfect Group інформує!

У цей складний час для всієї України компанія Perfect Group залишається на зв'язку з кожним інвестором! Для звернень доступні месенджери, що вказані на сайтах компанії. Телефонні лінії тимчасово не працюють.

Просимо з розумінням поставитися до часу отримання відповіді, оскільки наші працівники активно задіяні як у лавах тероборони та волонтерстві, так і безпосередньо в ЗСУ. Не зважаючи на обставини, ми відповімо на всі ваші запитання.

Зв'язатися:

Сайт - perfect-group.ua/ua/

Telegram - t.me/Perfect_Group_Official_bot

Facebook (Messenger) - m.me/PerfectGroup.Ukraine

17
березня
Інформаційне звернення
Інформаційне звернення

Perfect Group інформує!

У цей складний час для всієї України компанія Perfect Group залишається на зв'язку з кожним інвестором! Для звернень доступні месенджери, що вказані на сайтах компанії. Телефонні лінії тимчасово не працюють.

Просимо з розумінням поставитися до часу отримання відповіді, оскільки наші працівники активно задіяні як у лавах тероборони та волонтерстві, так і безпосередньо в ЗСУ. Не зважаючи на обставини, ми відповімо на всі ваші запитання.

Зв'язатися:

Сайт - perfect-group.ua/ua/

Telegram - t.me/Perfect_Group_Official_bot

Facebook (Messenger) - m.me/PerfectGroup.Ukraine

Заявка на бронювання

bg