Новини компанії

Новини компанії

31
березня
Інформація щодо будівельних робіт на об'єктах
Інформація щодо будівельних робіт на об

Шановні інвестори!

Незважаючи на ситуацію у країні всі наші об’єкти продовжують будуватися з дотриманням санітарно-епідеміологічних запобіжних заходів, передбаченими Кабміном. Кількість будівельників на об'єктах дозволяє зберігати необхідну дистанцію, всі члени бригади забезпечені засобами індивідуального захисту.

Ми несемо зобов'язання перед нашими інвесторами, а тому ЖК зводяться згідно із графіками будівництва, терміни введення в експлуатацію дотримуються. Зокрема, на Лебединому щодня працюють бригади від 50 до 100 чоловік. Будівництво Теракоти триває, з 30.03 на об'єкті працює не менше 60 людей щодня.

Лебединий в ТОП-5 ЖК комфорт-класу

Лебединий в ТОП-5 ЖК комфорт-класу

За результатами дослідження редакції журналу “Бізнес”, ЖК Лебединий увійшов до п’ятірки об’єктів комфорт-класу з найбільш розвиненою інфраструктурою в Київській агломерації.

Переваги Лебединого – підземний паркінг, поряд озеро з облаштованою набережною, дитячі та спортивні майданчики, безпечна територія та наявність відеоспостереження – відіграли вирішальну роль для внесення до цього рейтингу.

Додаємо чергову номінацію до перемог Лебединого!

23
грудня
Графік роботи на новорічні свята
Графік роботи на новорічні свята

Свято наближається! У зв’язку із додатковими вихідними маємо оновлений графік роботи наших відділів продажу:

У середу 25 грудня працюємо з 10:00 до 17:00.

У понеділок 30 грудня — з 10:00 до 17:00.

У вівторок 31 грудня — з 10:00 до 15:00.

У понеділок 6 січня — з 10:00 до 15:00.

1 та 7 січня – вихідні дні.

Чекаємо вас у гості!

Графік роботи у період карантину

Графік роботи у період карантину

На час карантину всі відділи продажу Perfect Group працюють за оновленим графіком: наші двері відчинені щоденно з 10.00 до 18.00.

Проте, наші менеджери з відділу продажу залюбки проконсультують вас по телефону чи онлайн.

Менеджери Лебединого на зв’язку у Вайбер за номерами:

- 096 346 3443 (Іван)

- 096 346 9115 (Тетяна)

- 068 687 2660 (Артем).

Менеджер Теракоти за номером – 063 809 0434.

Менеджер Стенфорду за номером – 063 291 7252.

Міри для контролю епідеміологічної ситуації

Міри для контролю епідеміологічної ситуації

Perfect Group приймає міри для контролю епідеміологічної ситуації.

Вже з наступного тижня всі працівники Perfect Group отримають медичні маски, засоби для дезінфекції та матимуть можливість поміряти температуру просто в офісі та на будівельних майданчиках.

Ми турбуємось про наших клієнтів — десятки сотень українців, та хочемо убезпечити співробітників, яких наразі більше двох тисяч людей!

06
березня
Графік роботи в святкові дні
Графік роботи в святкові дні

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем та початком весни. Зичимо мати весну у серці протягом усього року!

Відділи продажу Perfect Group працюють у звичайному режимі:

- 7 та 8 березня наші двері будуть відчинені з 10:00 до 17:00;

- 9 березня чекаємо вас з 9:00 до 20:00.

Запрошуємо до наших відділів продажу обрати подарунок для всієї сім'ї!

ЖК Stanford - найкраща девелоперська концепція року!

ЖК Stanford - найкраща девелоперська концепція року!

Компанія Perfect Group здобула перемогу у VII Всеукраїнській будівельній премії у номінації "Найкраща девелоперська концепція року"!

ЖК Stanford — наш новий поліфункціональний квартал у діловому центрі Києва на Печерську. Зовсім скоро відбудеться презентація проекту та розпочнуться продажі квартир. Саме за розробку девелоперської концепції ЖК Stanford ми отримали нагороду в одній із номінацій головної будівельної премії України від Конфедерації будівельників України — Ibuild 2019.

Ibuild — це щорічний захід, приурочений врученню почесних будівельних премій України найкращим представникам галузі. Переможці визначаються за результатами відкритого онлайн-голосування та голосування Експертної ради.

Ми щиро вдячні за підтримку та визнання! Працюємо для вас!

Заява Perfect Group у зв’язку з початком карантину

Заява Perfect Group у зв’язку з початком карантину

Компанія Perfect Group повністю дотримується всіх положень прийнятого ВРУ законопроекту №3219 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)” та відповідної Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. No 215.

З урахуванням цього, інформуємо:

1. Поточна ситуація жодним чином не вплине на терміни введення житла в експлуатацію. У Perfect Group достатньо фінансових ресурсів. Всі об’єкти будуть гарантовано здані в строк.

2. Затримок постачання будматеріалів немає. Компанія тримає руку на пульсі та провела перемовини з усіма ключовими постачальниками.

3. Ми дбаємо про наших будівельників. Всі співробітники компанії будуть забезпечені необхідними засобами захисту: медичними масками, респіраторами та засобами для дезинфекції. Ми дотримуємося усіх запобіжних засобів в умовах карантину, а також щодня будемо вимірювати температуру всім працівникам.

4. Ми не зупиняємо продажі нерухомості в наших новобудовах. Враховуючи ситуацію на валютному ринку та в банківському секторі, купувати житло вигідно саме зараз.

5. Ми готові консультувати вас онлайн або по телефону з приводу всіх об’єктів, які вас цікавлять, а також стосовно можливості придбання нерухомості.

6. Perfect Group розпочне співпрацю з медичними закладами для допомоги в придбанні необхідних медикаментів, засобів захисту та обладнання.

Залишайтесь в безпеці. Дбайте про себе та своїх близьких!

10
березня
Проект Нового Подолу відповідає законодавству
Проект Нового Подолу відповідає законодавству

Компанії Perfect Group, SAGA Development та Київський річковий порт, які працюють над проектом реновації території на вулиці Набережно-Хрещатицькій у Подільському районі Києва, у зв’язку з публікацією видання «Наші гроші» та передруком її рядом інших видань, вважають за необхідне роз'яснити юридичні підстави розробки проекту реконструкції майнового комплексу, який розташований на ділянці, в поліфункціональний комплекс.

Концепція реновації території Київського річкового порту в сучасний поліфункціональний район Новий Поділ розроблена в повній відповідності до чинного законодавства України, з урахуванням норм новітнього ДБН Б.2.2 – 12:2019 «Планування та забудова території», що набрав чинності минулого року.

Зокрема, розділ 4.16 ДБН відзначає доцільність поступового формування «багатофункціональних архітектурно-планувальних структур, збалансованих за кількістю жителів та місць прикладання праці, переважно на основі пішохідних зв’язків».

У розділі 6.2.2 ДБН зазначено, що «зону громадської забудови слід формувати як функціонально-просторову систему центрів — багатофункціональних та спеціалізованих, які є органічно пов’язаними з соціально-планувальною структурою населеного пункту».

А у розділі 6.2.6 йдеться про те, що «до складу громадських центрів планувальних зон, крім установ і організацій обслуговування, слід включати адміністративні, бізнес-центри, об’єкти транспортної інфраструктури, а також земельні ділянки, призначені для розташування житлових будинків».

Розділ 6.2.11 визначає структуру громадського простору поліфункціонального центру, який «формується на основі єдиної пішохідної зони, що забезпечує взаємозв’язок об’єктів центру, безперервність пішохідних комунікацій у межах всіх складових комплексу, зручність підходів до зупинок транспорту та озеленення рекреаційних майданчиків».

Просторова концепція Нового Подолу передбачає баланс різноманітних функцій — ділової, торговельної, культурної, громадської, освітньо-виховної, а також формування пішохідних зв’язків між вулицею Набережно-Луговою та майбутнім громадським простором біля Дніпра завдяки відкритим територіям між кварталами. Вся територія району проектується пішохідною й закритою від автівок — для них передбачені підземні паркінги під кожним кварталом.

Розробка проекту здійснюється у відповідності до цільового призначення ділянки. Так, у ч. 5 ст. 20 Земельного кодексу України зазначено, що види використання земельної ділянки в межах певної категорії земель визначаються її власником або користувачем самостійно в межах вимог, встановлених законом до використання земель цієї категорії, з урахуванням містобудівної документації та документації із землеустрою. Землекористувач має право змінювати вид використання земельної ділянки з урахуванням обмежень.

Земельні ділянки на території Київського річкового порту належать до категорії земель житлової та громадської забудови. Виходячи з положень ч. 5 ст. 20 Земельного кодексу України, використання земельних ділянок із функціональним призначенням «територія громадських будівель та споруд» для реконструкції майнового комплексу під багатофункціональний комплекс повністю відповідає чинному законодавству.

Ми завжди відкриті до співпраці з журналістами та готові надати коментарі з будь-якого питання, яке стосується наших проектів і нашої діяльності.

Останній місяць розстрочки 30 місяців в Лебединому

Останній місяць розстрочки 30 місяців в Лебединому

Маєте в планах на рік пункт «придбати квартиру»? Зараз найкращий час для його втілення!

Встигніть до кінця лютого скористатися акційними умовами розстрочки на квартири у ЖК Лебединий: строк виплат до 30 місяців, перший внесок всього 20%.

Пропозиція діє до 29 лютого 2020 року.

Заходьте до відділу продажу біля м. Харківська за адресою: вул. Ревуцького, 40.

Квартири від Perfect Group за програмою «Доступне житло»

Квартири від Perfect Group за програмою «Доступне житло»

Компанія Perfect Group пройшла акредитацію Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, що пропонує відшкодування витрат на придбання житла від 30% до 50%!

Стань учасником програми “Доступне житло” та отримай компенсацію витрат на купівлю житла в ЖК Лебединий або ЖК Теракот!

Щоб стати учасником програми, необхідно здійснити кілька кроків:

  • Перевірити, чи є право брати участь. Зареєструватись.
  • Визначити розмір держпідтримки (від 30 до 50%).
  • Обрати квартиру та подати документи.
  • Отримати схвалення та укласти договір.

Детальніше про програму: https://kyiv.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/dostupne-zhytlo

22
листопада
Квартири від Perfect Group за програмою «Доступне житло»
Квартири від Perfect Group за програмою «Доступне житло»
Компанія Perfect Group пройшла акредитацію Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, що пропонує відшкодування витрат на придбання житла від 30% до 50%!

Стань учасником програми “Доступне житло” та отримай компенсацію витрат на купівлю житла в ЖК Лебединий або ЖК Теракот!

Щоб стати учасником програми, необхідно здійснити кілька кроків:

  • Перевірити, чи є право брати участь. Зареєструватись.
  • Визначити розмір держпідтримки (від 30 до 50%).
  • Обрати квартиру та подати документи.
  • Отримати схвалення та укласти договір.

Детальніше про програму: https://kyiv.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/dostupne-zhytlo

Заявка на бронювання

bg