07

серпня

Perfect Group вітає з Днем будівельника!

Цей рік виявився своєрідним стрес-тестом для будівельної сфери з початком карантину. Проте Perfect Group знайшла спосіб не зупинятись під час карантину, при цьому, максимально захистивши своїх працівників і зумівши зберегти всій нашій команді їх робочі місця.

Ми одними з перших запровадили фіксовані зміни, щоденні вимірювання температури, нові правила гігієни та соціального дистанціювання на будівельних майданчиках, в офісах і відділах продажів. Все це для того, щоб наші працівники залишались здоровими та знаходились у безпеці, а клієнти були задоволені результатами.

Сьогодні продажі вже відновились до перед карантинного рівня. Попри, фактично, двомісячне просідання ринку в Perfect Group все за планом: висока якість та введення в експлуатацію наших об‘єктів здійснюватимуться вчасно та відповідно до запланованих строків. 

Великий портфель об’єктів, репутація надійного забудовника, значне фінансове плече та, особливо, наша професійна команда будівельників, архітекторів, інженерів, менеджерів та спеціалістів з продажів. Ось фактори, які дозволили нам легко пройти через пік карантину та втримати позиції в будівельній галузі 2020.

Компанія Perfect Group пишається тим, що разом з колегами по галузі впроваджує інновації та найпрогресивніші технології на ринку будівництва України. 

Ми будуємо не об‘єкти, - ми створюємо новий концепт життя в Україні!

Вітаємо зі святом!

Заявка на бронювання

bg