Новини об'єктів

Новини об’єктів

24
травня
Концепція внутрішнього простору ЖК Stanford
Концепція внутрішнього простору ЖК Stanford

Фасад — зовнішній вигляд певного боку чи частини споруди. Саме фасадні рішення та їх виконання стають обличчям будь-якого житлового комплексу, вирізняючи його поміж інших. І якщо фасад це обкладинка книги, то саме місця загального користування стають її змістом, втіленням філософії.

Сьогодні ми представляємо внутрішню частину бізнес-класики Stanford. Створюючи концепцію для нас було важливо зберегти традиційні ноти американської архітектурної школи та доповнити її сучасними акцентами. Оточуючий простір всередині комплексу не тільки втілить рішення з беззаперечною якістю та виконанням, але й стане уособленням сенсу та предметним прикладом поняття "поліфункціональний житловий простір на Печерську".

Вітаючи кожного мешканця чи гостя лобі, зони консьєрж-сервісу, коридори, ліфтові холи, колясочна та загальні кімнати чаруватимуть знову і знову. Адже бездоганний тон, перфекціонізм та вимогливість до деталей у кожній рисі — це і є безсмертна класика, це і є — Stanford.

RIVERDALE. Весна. Будівництво 2023.

RIVERDALE. Весна. Будівництво 2023.

Весна 2023 в Києві видалась надзвичайно дощовою. Злива за зливою, і так вже протягом багатьох тижнів. Та буквально сьогодні видався гарний, яскравий день, тому зустрічайте будівництво комплексу RIVERDALE в сяйві сонячних променів

🏗 За весняну пору ми вже встигли: ◾️Змонтувати третій баштовий кран, будівельні задачі якого стосуються безпосереднього зведення 1-ї секції, 1-го будинку. ◾️Виконати значущу частину підготовчих робіт для зведення будинку №4, що буде збудований вздовж вул. В. Брожка. ◾️Майже завершити геодезичні роботи та розпочати підготовчі роботи з влаштування випробувальних паль наступних секцій.

🏠 Будинок №8: 🔹Секція 1 — роботи на рівні 3-го поверху повністю завершені. 🔹2-3 секції — бетонування на рівні арки, зведення комерційних приміщень та першого житлового поверху завершено. 🔹Секція 4 — роботи на рівні 6-го поверху виконані на 100%.

🏠 Будинок №1 — монолітні роботи на рівні підвалу завершені: вертикальні конструкції та плити перекриття виконані на 100% в 1-й секції. Активно відбувається заготівля арматури для створення армокаркасу майбутнього 1-го поверху. Наступні кроки - це монолітні роботи на рівні комерційної нерухомості та початок монолітних робіт зі зведення елементів житлових приміщення.

23
листопада
Встигніть до здорожчання!
Встигніть до здорожчання!

Шукаєте житло на високому етапі будівництва за вигідною ціною? - Встигніть придбати 1-кім, 2-кім та 3-кім в квартири в ЖК LIKO-GRAD Perfect Town до зимового здорожчання, що планується в перший тиждень грудня.

Нагадуємо, що з приводу купівлі нерухомості звертайтесь безпосередньо в Відділ продажів.
Звернення до інвесторів ЖК Stanford

Звернення до інвесторів ЖК Stanford

Шановні інвестори❗️

Будівництво житлового комплексу Stanford триває. За понад як рік з моменту відновлення робіт компанія Perfect Group не зупинилась ні на день. І це стосується не тільки будівництва по всім об’єктам, а й допомоги ЗСУ та підтримки економіки нашої країни.

Не дивлячись на значуще зростання вартості матеріалів найвищого ґатунку, вартості логістичних перевезень та курсу валюти, що за рік зріс більш ніж на 25%, Perfect Group не відхиляється від концепції проєкту ЖК Stanford, що був затверджений ще до початку війни.

Починаючи з ранку 24 лютого 2022 забудовник з розумінням поставився до ситуації, що торкнулася кожного українця — війни. Тому, вже понад як рік ми не нараховуємо жодних штрафних відсотків за несплату по існуючим розтермінуванням.

Щиро дякуємо всім, хто здійснює регулярні платежі! Та на жаль, понад 60% існуючих інвесторів досі не відновили сплати.

До травня 2023 року фінансування будівництва відбувалось переважно за рахунок забудовника. Але зараз розмір дебіторської заборгованості від інвесторів є критичним ⚡️ і вже впливає на швидкість виконання робіт та дати введення секцій в експлуатацію. Це стосується не тільки першої черги, а й об’єкту в цілому.

З огляду на це закликаємо вас поставитися до ситуації відповідально та терміново погасити заборгованість ‼️

Дякуємо за розуміння 💙💛

Stanford. Квітень 2023. Будмайданчик

Stanford. Квітень 2023. Будмайданчик

Зараз на будівництві виконуються монолітні та земляні роботи, монтується зовнішній фасад секцій, бригади з благоустрою та монтажники вікон вже на об'єкті. Жоден з кранів не стоїть без діла.

▪️Відновили фасадні роботи. Зараз завершуємо фінальний етап 105, 104 секції.

▪️Вже завезені балконні рами та почався монтаж вікон 106-ї секції.

▪️Монолітні роботи. Вже залили плиту перекриття 109 секції.

🛞 Паркінг Земляні роботи на паркінгу. Продовжуємо розробку котловану.

Будмайданчиком постійно курсують, вивозячи ґрунт, самоскиди.

🚧 Зовнішні роботи 🚧 Завезено 400т щебеню для дороги на вул. Предславинська.

Вклали вже 2 шари щебеню й продовжуємо відновлення дорожнього полотна та активне зведення Stanford!

09
грудня
Актуальний хід будівництва клубного будинку LA MANCHE
Актуальний хід будівництва клубного будинку LA MANCHE

Актуальний хід будівництва клубного будинку LA MANCHE!

Підводимо підсумки осені 2022.

◾️Секція №1.

Виконуються роботи з мурування внутрішніх та зовнішніх стін 1-го поверху. Мурування стін житлових поверхів - завершене.

◾️Секція №2.

На завершальному етапі укладання цегли 1-го поверху. Мурування стін з 2-го по 9-й поверхи виконано на 100%. Влаштування металевої покрівлі 9-го поверху завершене.

◾️Секція №3.

Розпочаті роботи з мурування стін на рівні комерційних приміщень. Триває влаштування мереж з водопостачання та опалення. Виконана стяжка навколо котельні. Триває монтаж огородження, балконів та навісних елементів з 2-го по 9-й поверхи. Завершені роботи по влаштуванню віброізоляційного фундаменту під котельню та насосне обладнання.

◾️Секція №4.

Встановлення алюмінієвих віконних конструкцій на рівні житлових поверхів на завершальному етапі. Виконане оздоблення металевою покрівлею фасадів, зокрема металевою шашкою.

◾️Секція №5 та №6.

Тривають роботи з влаштування та оздоблення навісного вентильованого фасаду. Продовжується монтаж архітектурно-дизайнерських елементів. На 1-му поверсі завершені роботи зі встановлення вікон та дверей. Виконуються роботи з утеплення терас та балконів на рівні 9-го поверху.

◾️Секція №7.

Влаштування елементів фасаду на завершальному етапі. Триває монтаж елементів зовнішньої зливової каналізації по фасаду та влаштування її майбутнього прогріву в холодну пору року. Продовжуються роботи зі встановлення підсвітки зовнішнього фасаду.

Будуємо RIVERDALE та ділимося найсвіжішими фото з будівельного майданчика!

Будуємо RIVERDALE та ділимося найсвіжішими фото з будівельного майданчика!

Актуальність ходу будівництва — середина вересня 2022 року.

🏠 Будинок №1:

🔹Секція 1 — Пальове поле майбутньої секції виконане на 100%.

🔹Секція 5-6 — Завершене виконання ростверку (верхньої частини пальового фундаменту). Проєктна міцність бетону досягла понад 80%.

🏠 Будинок №8:

🔹Секція 1 — Роботи з армування майбутніх плит перекриття на рівні 3-го поверху - виконані. Бетонні роботи на рівні 30го поверху виконані на 70%.

🔹2-3 секції — Завершення спорудження майбутньої арки над 2-м поверхом та бетонних робіт на рівні елементів перекриття 2-го поверху.

🔹Секція 4 — Бетонування вертикальних конструкцій та елементів 6-го поверху виконано на 50%.

🏗 Виконуються роботи з підготовки фундаменту для встановлення 3-го баштового крану на будівельному майданчику для зведення будинку №1.

Дякуємо, що ви з нами!

Мирного неба над головою!🇺🇦

Будівництво клубного будинку LA MANCHE в променях травневого сонця ✨

Будівництво клубного будинку LA MANCHE в променях травневого сонця ✨

Сьогодні продовжуємо фасадні роботи на рівні 1-го та 2-го поверхів.

Зокрема, виконуємо облицювання секцій 6 та 7 справжнім камнем — гранітом. Демонтували частину будівельної галереї вздовж вул. Набережно-Хрещатицька, лишивши необхідну огорожу. В секціях 1-5 виконуємо скління вікон у паладіанському стилі та продовжуємо монтаж навісних фасадних елементів.

🏗 Детальніше про хід будівництва вже в нашому наступному звіті, слідкуйте за новинами 😉

21
квітня
LA MACNHE. Весна 2023.
LA MACNHE. Весна 2023.

Висвітлюємо останні новини з будівельного майданчика клубного будинку та звітуємо про виконані роботи:

◾️Баштовий кран з будівельного майданчику демонтовано. Це дозволить продовжити монолітні роботи на рівні підземного паркінгу, а саме створення комфортного в'їзду. Станом на зараз роботи завершені на 85%. ◾️Відбувається демонтаж та прибирання території колишнього відділу продажів. В подальшому, на його місці буде виконано виїзд з підземного паркінгу на вул. Набережно -Хрещатицька. ◾️Роботи зі встановлення та опорядження майбутньої котельні завершені. ◾️Мурування на рівні комерційних приміщень на фінальному етапі (3-4 секції).

Детальніше по кожній з секцій:

◾️Секції №1-2. Металева покрівля, а також мурування стін житлових та комерційних приміщень завершені на 100%. Тривають роботи з прокладання інженерних мереж та підготовка до встановлення елементів віконних систем.

◾️Секції №3-4. Завершили встановлення рам майбутніх вінок, разом з муруванням перегородок секцій. Закладні елементи під кондиціонери встановлені на 100%. Наступний крок - скління з 1-го по 10-й поверх.

◾️Секція №5. Тривають роботи зі скління на рівні 10-го поверху (усі житлові поверхи вже виконані). Мурування стін завершене. Встановлення металевої покрівлі виконане на 95%.

◾️Секція №6. Роботи з влаштування фасаду секції на всіх поверхах виконані на 65%. Монтаж дренажної каналізації та зливових труб завершений. Гідроізоляція балконів виконана на 100%. Триває утеплення фасаду мінеральною ватою на рівні комерційних приміщень та оздоблення підвісними елементами майбутньої нежитлової нерухомості.

◾️Секція №7. Роботи з влаштування фасаду секції на всіх поверхах виконані на 70%. Ведуться підготовка частини секції до фасадних робіт зі сторони, що раніше прилягала до відділу продажів. На рівні 1-го та 2-го поверхів виконується облицювання фасаду живим камнем - справжнім гранітом!

Встигніть до підвищення!

Встигніть до підвищення!

Шановні існуючі та майбутні інвестори!

Повідомляємо про вигідний шанс на придбання житла до здорожчання. ЖК Terracota стартує останній тиждень, фіксації цін за осіннім прайсом. Вже з 10 грудня 2022 ціни дещо виростуть. Тож не пропустіть останній шанс заощадити на ціні житла!

Звіт будівництва ЖК Terracotta на кінець літа 2022 🏗

Звіт будівництва ЖК Terracotta на кінець літа 2022 🏗

Ділимося з вами досягненнями, планами та актуальним станом виконання будівельних робіт в ЖК Terracotta на кінець серпня 2022 року.

✅ У всіх будинках : закінчений монтаж "енергетичних колодців". Між будинками та в дворі завершується прокладання кабельної каналізації. Трансформатори закуплені, їх встановлення - наступний етап, що почнеться менше ніж через тиждень. Влаштування території над колодцями - виконане на 100%.

✅ Завершуються фасадні роботи на обох рівнях паркінгу, а також роботи з оздоблення на в'їзді та виїзді з паркінгу. Виконується опорядження майбутньої трансформаторної, згідно з протоколом усуваються незначні недоліки зовнішнього вигляду. Окрім цього, тривають роботи з утеплення мінеральною ватою.

✅ Виконується прокладка мереж з водопостачання та водовідведення (каналізація). Роботи розпочаті від місця головного з'єднання з міським водоканалом і далі будуть виконуватися підключення кожного з будинків. Зливова каналізація буде виконане пізніше, у зв'язку з необхідність виконання робіт на проїжджій частині доріг. В першу чергу по вул. Чернігівській.

✅ З вересня місяця розпочнуться роботи з влаштування благоустрою, зокрема: підготовки та укладання елементів ФЕМ. Завершення виконання благоустрою та озеленення території планується до кінця осені.

✅ В будинку №1 по 7 поверх завершене укладання керамічної плитки.

✅ В будинках№4,3,2 встановленні перила на основних та відкритих (незадимлюваних) сходах.

✅ За межами території виконуються роботи для прокладання зовнішніх енергетичних мереж.

25
серпня
Звіт будівництва ЖК Terracotta на кінець літа 2022 🏗
Звіт будівництва ЖК Terracotta на кінець літа 2022 🏗

Ділимося з вами досягненнями, планами та актуальним станом виконання будівельних робіт в ЖК Terracotta на кінець серпня 2022 року.

✅ У всіх будинках : закінчений монтаж "енергетичних колодців". Між будинками та в дворі завершується прокладання кабельної каналізації. Трансформатори закуплені, їх встановлення - наступний етап, що почнеться менше ніж через тиждень. Влаштування території над колодцями - виконане на 100%.

✅ Завершуються фасадні роботи на обох рівнях паркінгу, а також роботи з оздоблення на в'їзді та виїзді з паркінгу. Виконується опорядження майбутньої трансформаторної, згідно з протоколом усуваються незначні недоліки зовнішнього вигляду. Окрім цього, тривають роботи з утеплення мінеральною ватою.

✅ Виконується прокладка мереж з водопостачання та водовідведення (каналізація). Роботи розпочаті від місця головного з'єднання з міським водоканалом і далі будуть виконуватися підключення кожного з будинків. Зливова каналізація буде виконане пізніше, у зв'язку з необхідність виконання робіт на проїжджій частині доріг. В першу чергу по вул. Чернігівській.

✅ З вересня місяця розпочнуться роботи з влаштування благоустрою, зокрема: підготовки та укладання елементів ФЕМ. Завершення виконання благоустрою та озеленення території планується до кінця осені.

✅ В будинку №1 по 7 поверх завершене укладання керамічної плитки.

✅ В будинках№4,3,2 встановленні перила на основних та відкритих (незадимлюваних) сходах.

✅ За межами території виконуються роботи для прокладання зовнішніх енергетичних мереж.

Заявка на бронювання

bg