Новини об'єктів

Новини об’єктів

17
вересня
Щоденник будівництва ЖК "Лебединий" від 17.09.2020
Щоденник будівництва ЖК "Лебединий" від 17.09.2020

Інформація з будівельного майданчика ЖК Лебединий

На будівництві працює 96 фахівців.

Третій будинок:

1 секція - фасадні роботи виконані на 98%, покрівельні роботи також виконані на 98%, триває монтаж ліфтового обладнання, на початковому етапі роботи зі стяжки підвальних приміщень та штукатурці місць загального користування.

2 секція - завершуються фасадні роботи, покрівельні роботи виконані на 98%, йде робота зі стяжки підвальних приміщень.

3 секція - покрівельні роботи виконані на 80%, утеплення фасаду виконане на 90%, в процесі скління на рівні 25-го поверху.

Perfect Group відкриває продаж в La Manche!

Perfect Group відкриває продаж в La Manche!

Perfect Group відкриває продаж квартир еліткласу в La Manche!

LA MANCHE Perfect Residence — престижний будинок клубного типу на Подолі, неподалік набережної Дніпра. Він має 9 поверхів, індивідуальні тераси на даху, комерційні приміщення на перших поверхах та підземний паркінг. Внутрішній двір з ландшафтним дизайном створює незвичне для великого міста відчуття затишку.

Клубний будинок LA MANCHE стане одним із містків між стриманим минулим та інноваційним майбутнім. LA MANCHE розширить архітектурний ряд Подолу, додавши власного стилю з елементами модерну Англії та Франції кінця ХІХ – початку ХХ сторіч.

17
серпня
ЖК преміум-класу La Manche добудує Perfect Group
ЖК преміум-класу La Manche добудує Perfect Group

Perfect Group з наступного тижня починає роботи на колишньому об’єкті компанії Укрбуд ЖК преміум-класу La Manche, що знаходиться на Подолі. Про це розповів керівник проектів Perfect Group Олексій Коваль.

«Це були довгі перемовини, за результатами яких наша компанія прийняла рішення взятися за добудову об’єкту La Manche на Подолі, який раніше розпочав Укрбуд. Ми взяли на себе зобов’язання в тому числі перед покупцями, які вже сплатили кошти минулому забудовнику і вони отримають своє житло.

Це унікальний комплекс, в якому будуть великі квартири з терасами, паркінг з зарядками для електромобілів, закрита територія з ландшафтним дизайном та автономне опалення із власною котельнею на даху. Також лише 300 метрів пішої прогулянки відділяють La Manche від набережної Дніпра. Не можна забувати про можливість щовечора гуляти Подолом – із його новими кав’ярнями, популярними барами та ресторанами на будь-який смак», - пояснив Олексій Коваль.

Нагадаємо, у 2019 році компанія Укрбуд розпочала продажі квартир в житловому комплексі La Manche на Подолі. За проектом, це мав бути дев’ятиповерховий комплекс в класичному стилі, із закритою територією, підземним паркінгом, власною котельнею та системою розумного будинку. У 2019 році компанія Укрбуд зазнала краху та перестала вести будівництво по всім об’єктам, включаючи комплекс La Manche. За результатами тривалих перемовин, більшу частину портфеля Укрбуда забрала компанія Київміськбуд. Решту об’єктів віддали добудовувати іншим надійним девелоперам.

Щоденник будівництва ЖК «POLARIS» від 10.09.2020

Щоденник будівництва ЖК «POLARIS» від 10.09.2020

Звіт з будівельного майданчика POLARIS Home&Plaza.

Перша черга будівництва:

Секції 1.1 та 1.2 (16-поверховий будинок)

Тривають кладочні роботи зі зведення внутрішніх стін та перегородок. Розпочали влаштування залізобетонних маршів та площадок з 14-го по 16-й поверхи. Відбувається монтаж конструкції металопластикових вікон.

Друга черга будівництва:

Секція 4.1 - завершується влаштування залізобетонних елементів 9-го поверху та йдуть роботи над плитою перекриття. Також виконуються кладочні роботи з 4-го по 7-й поверхи керамічною повнотілою цеглою Марки 100. Секція 3.3 - в процесі кладочні роботи з монтажу опалубки та армування каркасу фундаментної плити.

В офісі Perfect Group відбулась зустріч з інвесторами

В офісі Perfect Group відбулась зустріч з інвесторами

Відкрите спілкування з девелопером: в офісі Perfect Group відбулась зустріч з інвесторами LA MANCHE

4 вересня в центральному офісі девелопера Perfect Group відбулась зустріч з інвесторами клубного будинку LA MANCHE, що на Подолі, — колишнього проєкту компанії “Укрбуд”.

Довіра інвесторів до столичних девелоперів після збанкрутування “Укрбуду” помітно похитнулась. Але досвід добудовування своїх та чужих об’єктів, майже 30-річний досвід надійності на ринку та відкрита комунікація стали підвалинами укладання довірливих і взаємовигідних домовленостей між інвесторами LA MANCHE та компанією Perfect Group.

Зустріч в офісі забудовника дала можливість інвесторам познайомитись і поспілкуватися із керівниками компанії, поставити запитання, що хвилюють, але найголовніше — отримати чесні відповіді та аргументовані гарантії, що квартири в  LA MANCHE на Подолі будуть добудовані. Роботи на об’єкті за адресою: вул. Щекавицька, 46 вже тривають, і комплекс планується до введення в експлуатацію у 3-му кварталі 2023 року.

LA MANCHE Perfect Residence — це новий престижний будинок клубного типу на Подолі, розташований всього за 300 м від набережної Дніпра, за 900 м — від ст. м. Контрактова площа. Концепція проєкту передбачає створити місток між автентичним минулим та інноваційним майбутнім. Стиль з елементами модерну Англії та Франції кінця ХІХ — початку ХХ сторіч доповнить архітектуру старого центру Києва, а сучасні матеріали та високотехнологічні рішення створять мешканцям клубного будинку незвичне для великого міста відчуття затишку.

Стежити за новинами LA MANCHE Perfect Residence можна на сторінці.

31
серпня
Щоденник будівництва ЖК "Лебединий" від 31.08.2020
Щоденник будівництва ЖК "Лебединий" від 31.08.2020

На будівництві ЖК Лебединий працює 92 фахівці.

Третій будинок:

1 секція - фасадні роботи виконані на 95%, покрівельні роботи також виконані на 98%, триває монтаж ліфтового обладнання, йдуть оздоблювальні роботи підвальних приміщень.

2 секція – в процесі фасадні роботи, покрівельні роботи виконані на 95%, йдуть оздоблювальні роботи підвальних приміщень.

3 секція - тривають роботи зі скління на рівні 22-го поверху, покрівельні роботи виконані на 70%, утеплення фасаду виконане на 80%, йдуть оздоблювальні роботи підвальних приміщень.

Щоденник будівництва ЖК «Теракот» від 14.08.2020

Щоденник будівництва ЖК «Теракот» від 14.08.2020

Будинок 1

Відбувається кладка стін 6-го поверху, виконуються роботи над стінами, пілонами 21-го поверху і перекриттям над 21-м поверхом. В процесі монтаж сходових маршів, монтаж вентиляційних блоків, влаштування парапетів.

Будинок 2

Йде монтаж вікон.

Будинок 3

Відбувається монтаж вікон, влаштування покрівлі. Ведуться роботи над стояками внутрішніх комунікацій: водопостачання, каналізації, електрики.

Будинок 4

Завершено роботи над перекриттям 28-го поверху, йде влаштування парапетів, кладка стін 17-19, 22-24 поверхів.

Сайт Stanford отримав Почесну відзнаку

Сайт Stanford отримав Почесну відзнаку

Цього року нагороду Honorable mention на Awwwards. отримав проєкт сайту ЖК Stanford від Perfect Group, що зводиться на Печерську. Його розробила команда українських вебдизайнерів з агенції Smart Orange.

Awwwards. — це місце, де професійні вебдизайнери презентують свої напрацювання у сфері розробки сайтів і змагаються за першість з конкурентами з усієї планети. Проєкт сайту ЖК Stanford, який будує компанія Perfect Group, отримав Honorable mention (“Почесну відзнаку”) — одну з шести нагород Awwwards. Автори та реалізатори ідеї проєкту — українська вебстудія Smart Orange.

Серед учасників також було обрано призерів у номінаціях “Сайт дня”, “Сайт місяця,” “Сайт року”, “Найкраща мобільна версія сайту” та “Розробник року”. Мета конкурсу —  створити спільноту, що буде просувати досягнення у дизайні сайтів, ділитиметься досвідом, а сама платформа стане джерелом натхнення для дизайнерів-початківців.

Awwwards.— це суворі критерії для участі, кілька етапів оцінювання та вибагливе журі. За найкращі кейси Awwwards. голосують користувачі платформи зі статусами Chief та Pro, а також команда журі, яку ретельно відбирають щороку. Це завжди команда професійних дизайнерів, які працюють для світових брендів. Цього року конкурсні роботи оцінювали: Лара М. Тачіто — Senior Manager of design в Hubspot, Джон Вей —  Interactive Art Director в Apple, Хейлі Хьюз — Design Lead в AirBnB, Дженні Гув — Experience Research Lead у Google, Афіна Тянь — дизайнер Squarespace, Віто Сальваторе — італійський Interactive Art Director, який зараз працює в Apple.

Для проєкту Stanford це не перша перемога, адже у 2019 році комплекс вже мав нагороду у номінації “Найкраща девелоперська концепція року"  від VII Всеукраїнської будівельної премії. Так, це той випадок, коли кожна деталь, ретельно пропрацьована і реалізована, справедливо привертає увагу та претендує на світове визнання.

Переглянути, як виглядає сайт-переможець Awwwards. та краще познайомитись із ЖК Stanford можна за посиланням.

04
вересня
З 07.09 підвищення цін в Теракот!
З 07.09 підвищення цін в Теракот!

З 7 вересня в ЖК Теракот відбудеться підвищення цін на житло.

Ловіть момент та купуйте квартиру мрії між станціями метро Вирлиця та Бориспільська за старою ціною!

Більше інформації про житловий комплекс за посиланням.

Щоденник будівництва ЖК «Теракот» від 31.08.2020

Щоденник будівництва ЖК «Теракот» від 31.08.2020

Оновлена інформація з будівельного майданчика ЖК Теракот:

Будинок 1

Відбувається кладка стін 6-го поверху. В процесі влаштування перекриття над 22-м поверхом. Виконуються роботи над влаштуванням парапетів.

Будинок 2

Йде монтаж вікон, монтаж вентиляторів на покрівлі.

Будинок 3

В процесі влаштування стояків внутрішніх комунікацій: водопостачання, каналізації, електрики. Відбувається монтаж вікон та влаштування покрівлі.

Будинок 4

Відбувається кладка стін з 19-го по 26-й поверхи.

Щоденник будівництва ЖК "Лебединий" від 10.08.2020

Щоденник будівництва ЖК "Лебединий" від 10.08.2020

Актуальна інформація з будівельного майданчика ЖК Лебединий:

На будівництві працює 92 фахівці.

Третій будинок:

1 секція - йде демонтаж крану, фасадні роботи виконані на 90%, покрівельні роботи також виконані на 90%, триває монтаж ліфтового обладнання.

2 секція – в процесі фасадні роботи, покрівельні роботи виконані на 80%.

3 секція - тривають роботи зі скління на рівні 13 поверху, покрівельні роботи виконані на 60%, утеплення фасаду готово на 20%.

10
серпня
Щоденник будівництва ЖК "Лебединий" від 10.08.2020
Щоденник будівництва ЖК "Лебединий" від 10.08.2020

Актуальна інформація з будівельного майданчика ЖК Лебединий:

На будівництві працює 92 фахівці.

Третій будинок:

1 секція - йде демонтаж крану, фасадні роботи виконані на 90%, покрівельні роботи також виконані на 90%, триває монтаж ліфтового обладнання.

2 секція – в процесі фасадні роботи, покрівельні роботи виконані на 80%.

3 секція - тривають роботи зі скління на рівні 13 поверху, покрівельні роботи виконані на 60%, утеплення фасаду готово на 20%.

Заявка на бронювання

bg