06

вересня

Об'єднатися, щоб стати лідером

Початок нового ділового року ознаменувався появою нового амбіційного гравця на ринку первинної нерухомості - компанії з багаторічним досвідом і багатим активом реалізованих проектів, що об'єднала команду професіоналів з різних областей будівництва під брендом «Perfect Group».

25 років роботи в житловому будівництві, понад мільйон квадратних метрів в житлових комплексах по всій Україні, де вже проживає більше 40 тисяч жителів. Це коротка біографія 28-ми українських будівельних підприємств різного профілю. Сьогодні вони об'єдналися і виходять на ринок в якості однієї компанії, точніше, групи будівельно-інвестиційних компаній повного циклу «Perfect Group».

Перелік проектів http://perfect-group.ua/projects/, в яких зараз беруть безпосередню участь підприємства «Perfect Group»: ЖК «Французький квартал», ЖК Позняки-4-А, (спільно з ПАТ ХК Київміськбуд), ЖК Чарівне місто (спільно з корпорацією Укрбуд), ЖК «V Квартал» на вулиці Межовий, ЖК «The Garden» на вулиці Буслівській - і це тільки в столиці. Також варті уваги об'єкти в передмісті Києва: ЖК «Княжа гора» і ЖК «Берегиня» http://perfect-group.ua/projects/bereginya/ в Вишгороді, ЖК «Київський шлях, 95» в Борисполі, ЖК «Будинок на Єськова » в Чернігові та ін.

У найближчих планах компанії створення декількох ЖК площею від 150 до 200 тис. кв. м. (наприклад: ЖК Лебединий), і загальною площею до 1 000 000 кв. м, розробка принципово нових продуктів на ринку нерухомості, створення спеціальних соціальних програм для населенія. Группа компаній «Perfect Group» займає на ринку нерухомості окрему нішу: житло, в якому максимально витримано співвідношення «ціна-якість».

У «Perfect Group» увійшли підприємства, зайняті у всіх напрямках житлового будівництва: архітектурні і проектні бюро, виробники і постачальники будматеріалів, фінансові організації, монтажні групи, експертні компанії та обслуговуючі організації.

Об'єднання компаній дозволяє знизити ризики при нестабільній ситуації на ринку - як для самого девелопера, так і для інвесторов. Підсилення  матеріальних і кадрових ресурсів дають гарантію безперебійної роботи в умовах економічної кризи. Також об'єднання гарантує найвищу ступінь відповідальності девелопера перед клієнтом. Супровід об'єкта одним виконавцем від моменту розробки проекту до обслуговування після передачі будівлі в експлуатацію дозволяє забезпечити максимальний контроль над якістю, термінами будівництва і рівнем сервісу. В кінцевому результаті це дозволяє споживачеві отримати житло найвищої якості за адекватною ціною.

Окрему увагу в компанії приділяють роботі з клієнтами. Клієнти компанії знаходяться в постійному контакті з відділом продажів від моменту першого дзвінка до заселення, фахівці відділу продажів і клієнтського сервісу забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наприклад, кожен інвестор може купити найбільш комфортний для себе проект. Для цього дизайнери групи компаній розробляють кілька варіантів планування для кожного об'єкта. Після здачі об'єкта покупцеві не потрібно самому рухати стіни і витрачати зайві гроші - свої фантазії він може здійснити вже на етапі придбання квартири.

Компанія «Perfect Group» приділяє окрему увагу соціальним програмам для покупців, які потребують особливої ​​турботи (учасників АТО та їх сімей, переселенців). Компанія розробила програми, які передбачають тривалі розстрочки з комфортним графіком виплат при мінімальних початкових внесках.

У компанії впевнені, що такий формат відносин клієнт-девелопер рано чи пізно освоять всі гравці будівельного ринку. Він дозволить зберегти довіру до забудовників з боку потенційних покупців і виведе ринок на якісно новий рівень. «Попереду - ринок покупця, ринок високої якості і граничної відповідальності девелопера. І тільки ті, хто готовий відповідати цій вимозі, будуть серед лідерів. Ми - готові », - саме так бачать своє призначення в компанії « Perfect Group »!

Заявка на бронювання

bg