01

листопада

«Perfect Group» в рейтингу кращих забудовників Києва

Журнал «Личный счет» (жовтень, 2016) опублікував рейтинг кращих забудовників Києва, в якому компанія «Perfect Group» зайняла гідне місце, увійшовши в ТОП-10.

Рейтинг був складений незалежними експертами, які комплексно аналізували надійність забудовників, кількість і якість об'єктів, умови придбання житла, його вартість за квадратний метр та інші чинники, які впливають на якість житла і обслуговування клієнтів в цілому.

Лідерами українського ринку нерухомості за версією даного рейтингу, визнані компанії Київміськбуд і Укрбуд, з якими «Perfect Group» веде ряд партнерських проектів. Вони займають перше і друге місце відповідно.

Компанії «Perfect Group» дуже приємно отримати таку високу оцінку своєї діяльності, особливо, враховуючи той факт, що лідери рейтингу знаходяться на ринку вже десятки років, а бренд Perfect Group почав активно розвиватися тільки в 2016 році. Приємно, що наші досягнення були помічені і оцінені по достоїнству. Також ми пишаємося досягненнями наших партнерів, які знаходяться на вершині рейтингу. Робота в команді з сильними партнерами - це найкращий стимул, який допомагає нам розвиватися і ставати сильнішими з кожним днем.

«Perfect Group» має значну динаміку розвитку. Зараз в столиці відкриті продажі квартир в 4 нових об'єктах, ще 3 - у Київській області. Всього на даний момент по Україні компанія будує і просуває 15 об'єктів. Це вже дозволяє змагатися з лідерами ринку в якості та швидкості будівництва житлових і нежитлових об'єктів.

Заявка на бронювання

bg