15

жовтня

Продаж квартир в ЖК «V квартал» (П'ятий квартал) вже стартував

Група компаній «Perfect Group» - столичний девелопер, в структуру якого входять більше 28 компаній, що спеціалізуються на ринку первинної нерухомості, і на рахунку якої понад 83 реалізованих проектів в різних містах України, готова оголосити про старт продажів в новому житловому комплексі - «П'ятий квартал ».

Комплекс відноситься до категорії «Економ +», і це значить, що його покупці зможуть отримати максимум комфорту за оптимальною ціною.

П'ятий квартал по достоїнству оцінять як молоді динамічні жителі столиці, які живуть в швидкому темпі мегаполісу, так і сім'ї з дітьми або люди похилого віку. Особливості інфраструктури враховують потреби кожного майбутнього жителя комплексу. У комплексі передбачена закрита територія, виділено місце для паркування автомобілів, ретельно спланована внутрішня інфраструктура.

Оформленню прибудинкової території приділено особливу увагу. Її головною родзинкою стане фонтан посеред затишного внутрішнього дворика, поблизу якого можна буде комфортно відпочити після робочого дня. Алеї для прогулянок з красивими і зручними лавками, зони активного відпочинку, розвиваючі дитячі майданчики - все в П'ятому кварталі сплановано з турботою про комфорт його майбутніх мешканців.

Житловий комплекс «V квартал» (П'ятий квартал) розташований в Подільському районі Києва, неподалік від лісопаркової зони. У пішій доступності від комплексу знаходяться декілька озер, що оцінять любителі відпочинку на природі.

Ще одним плюсом комплексу є вдала транспортна розв'язка: тиха вулиця.

Межова безпосередньо з'єднує П'ятий квартал з проспектом Правди, і при цьому його мешканці будуть позбавлені шуму і загазованості жвавої магістралі.

Квартири в житловому комплексі просторі та комфортні. Розміри однокімнатних квартир - від 40 кв. м, двокімнатних - від 57 кв. м., трикімнатних - від 84 метрів.

Ретельно продумані планування дозволять раціонально використовувати кожен квадратний метр внутрішнього простору. Крім того, концепція індивідуального підходу до кожного клієнта, дає можливість спланувати індивідуальні планування на етапі будівництва.

Заселення мешканців очікується в 2 кварталі 2019 року

Тепер про найприємніше. Вартість квартир в ЖК «V квартал» стартує від 13500 грн./кв.м. Покупці можуть оформити житло в розстрочку до 2 років із внесенням першого внеску в розмірі 20%. А для тих, хто при покупці оплатить повну вартість квартири, передбачені особливі знижки та акційні пропозиції.

І така приваблива ціна за квадратний метр протримається недовго. Встигніть придбати квартиру в мальовничому житловому комплексі по найбільш вигідних умовах. Щоб дізнатися більше, зверніться до фахівців відділу продажів компанії.

Заявка на бронювання

bg