24

червня

Продовжуємо будувати ЖК RIVERDALE

24 червня. Рівно 4 місяці повномасштабної війни. За цей час кожен сформував свій особистий фронт задля перемоги: "народний байрактар", допомога ЗСУ, волонтерська діяльність та безліч інших напрямків. В свою чергу Perfect Group за підтримки Altis активно підтримує економіку та будує майбутнє Києва. Тому ми підготували актуальну інформацію з будівельного майданчика ЖК RIVERDALE.

✅ Будинок №1: - секція 1-3 — тривають загальні підготовчі роботи з влаштування майданчику для будівництва та відкопки котловану. - 4-5 секції — роботи з водопониження та водовідведення виконані на 100%. Виконуються роботи з відкопки котловану. - секція 6 — відкопка котловану завершена. Виконуються роботи з влаштування паль.

✅ Будинок №8: - секція 1 — тривають роботи з армування та бетонування вертикальних конструкцій на рівні підвалу. - 2-3 секції — бетонування елементів 1-го поверху завершене на 40%. Виконуються роботи з армування вертикальних конструкцій. - секція 4 — роботи з бетонування вертикальних конструкцій на рівні 2-го поверху виконані на 50%.

✅ Налагоджене безперебійне водовідведення частини русла р. Совка. Монолітні роботи на підземних ділянках №3 та №5 майбутньої гідротехнічної споруди виконані на 90%. Детальніше про ревіталізацію річки ми розповімо вже наступного разу!

Слідкуйте за новинами та бережіть один одного!

Все буде Україна! 🇺🇦

Заявка на бронювання

bg