02

квітня

Робота компанії на час карантинних обмежень

З 5 квітня чинності набирають нові карантинні обмеження та розпочинається жорсткий локдаун. Як це вплине на роботу нашої компанії?

Perfect Group й надалі забезпечує усіх співробітників необхідними засобами захисту: медичними масками, дезінфекторами та респіраторами.

Від початку карантинних обмежень, з березня минулого року, проводяться консультації через відеозв'язок. Ми готові надати усю необхідну інформацію щодо об'єктів, темпів будівництва та планувань онлайн або телефоном. Тому ви можете отримати інформацію, не виходячи з дому, з будь-якого куточка землі.

Ми не зупиняємо продаж нерухомості в наших новобудовах. Консультаційні центри працюватимуть за попереднім записом та з дотриманням карантинних вимог.

Піклуючись, ми додатково перевіримо наявність захисних засобів у будівельників та налаштуємо трансфер працівників до їхніх робочих місць службовим транспортом, силами підрядників. Щоб дотримуватися усіх норм в умовах локдауну, щодня вимірюємо температуру всім працівникам.

Будівельні роботи триватимуть, поточна ситуація не вплине на терміни введення житла в експлуатацію. Попри складні умови, затримки будівельних матеріалів не очікуються – компанія провела перемовини з усіма ключовими постачальниками та партнерами.

За рік складної епідеміологічної ситуації нам вдалося виробити нові стандарти роботи з клієнтами. Компанія Perfect Group ретельно перевіряє їх виконання та відповідально ставиться до безпеки та здоров'я.

Бережіть себе та близьких! Залишаємося на зв'язку!

Заявка на бронювання

bg