31

грудня

З Новорічними святами!

Дорогі інвестори, працівники та партнери, вітаємо з прийдешнім Новим Роком та Різдвом!

Дякуємо кожному за вашу продуктивну працю та довіру до компанії Perfect Group. Саме вони допомогли нам успішно пройти через період турбулентності цього року.

Вже на початку карантину наша компанія ввела всі можливі захисні процедури на будівельних майданчиках та у відділах продажів. Починаючи зі щоденного вимірювання температури кожному працівнику, використанню масок та дотриманню норм соціального дистанціювання, і закінчуючи прибираннями у відділах продажів кожні декілька годин та максимальним перенесенням зустрічей і консультацій в онлайн.

Навіть у період жорсткого локдауну та майже повної зупинки продажів на ринку у квітні та на початку травня ми не зупинили робіт на жодному з майданчиків компанії.

Інвестори та потенційні покупці змогли вчергове переконатися у надійності Perfect Group та стійкості нашої фінансової моделі. Завдяки цьому, вже з початку літа ми почали фіксувати стійке відновлення продажів і швидко повернулись до рівня, який був перед карантином. Потужні третій та четвертий квартали дозволили нам вийти на планові показники 2020 року.

Ми пишаємось тим, що всі наші працівники під час локдауну мали змогу працювати та отримувати зарплату для забезпечення себе та своїх родин. Цим компанія вчергове підтвердила антикризовий статус будівельного сектора, який не зупиниться навіть за найскладніших умов та буде флагманом для економіки.

На наступний 2021 рік ми вже запланували як введення в експлуатацію ряду будинків у поточних комплексах компанії, так і старт декількох зовсім нових проектів. Ситуація на ринку є оптимістичною, а довіра інвесторів до компанії, що ми відзначили на етапі виходу з першого карантину, дозволяє робити хороші прогнози.

Бажаємо вам у Новому році здоров’я, миру та любові!

Нехай ваші мрії збуваються, а якщо деякі з них стосуються покращення житлових умов чи надійних інвестицій у нерухомість – ми готові стати тими, хто виконає їх у новому 2021 році.

З повагою,

Команда Perfect Group!

Заявка на бронювання

bg