09

вересня

Святкування з нагоди Дня будівельника 2016

2 серпня 2016 в Києві відбулися урочистості з нагоди Дня будівельника.

В Українському домі - національному центрі патріотичної слави - зібралися атланти будівельної галузі, які вже 25 років будують незалежну Україну, забезпечуючи житлом мільйони українських сімей.

Урочисте проведення Дня будівельника відбулося на рівні, якого дійсно заслуговує професія творця нових можливостей, нових об'єктів, житла і затишку. В організації свята взяли участь Конфедерація Будівельників України, Будівельна палата України, Український дім, Мінрегіон, ДАБІ України і найбільші будівельні компанії України.

Генеральним спонсором заходу виступила найдинамічніша будівельна компанія України - «Perfect Group».

Під час урочистостей з вітальним словом виступив віце-прем'єр-міністр України, міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України - Геннадій Григорович Зубко. Він зачитав привітання від Президента України, Порошенко Петра Олексійовича, і Прем'єр-міністра України, Володимира Борисовича Гройсмана. Також Геннадій Зубко урочисто вручив подяки від Кабінету Міністрів України представникам будівельних компаній за вагомий внесок у розвиток будівництва.

Представників шанованої та мирної професії будівельника від свого імені і від імені Голови Верховної Ради України привітав Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства - Дмитро Йосипович Андрієвський.

Зауважимо, що під час заходу главою ДАБІ України - Олексієм Кудрявцевим, були також нагороджені кращі об'єкти будівництва 2016 року. А від КБУ будівельні компанії отримали почесні нагороди «За розбудову України».

Будівельну галузь з професійним святом також привітали Олександр Омельченко, Юрій Єхануров, Олена Бабак, Петро Шилюк, Лев Парцхаладзе - представники найуспішніших будівельних компаній України.

Олексій Коваль - представник генерального спонсора заходу компанії «Perfect Group», також урочисто привітав представників такої важливої ​​і світлої професії. Він побажав процвітання будівельної галузі, нових успішних проектів і натхнення. Адже компанія Perfect Group є однією з найдинамічніших будівельних компаній на ринку України, яка реалізувала десятки успішних проектів.

Компанія «Perfect Group» пишається тим, що вона є однією з тих будівельних компаній, які стоять біля самих витоків будівельної галузі незалежної України. Створювати свою країну цеглина за цеглиною - це наше покликання. І всі співробітники «Perfect Group» приймають це покликання з гордістю!

Заявка на бронювання

bg