04

вересня

В офісі Perfect Group відбулась зустріч з інвесторами

Відкрите спілкування з девелопером: в офісі Perfect Group відбулась зустріч з інвесторами LA MANCHE

4 вересня в центральному офісі девелопера Perfect Group відбулась зустріч з інвесторами клубного будинку LA MANCHE, що на Подолі, — колишнього проєкту компанії “Укрбуд”.

Довіра інвесторів до столичних девелоперів після збанкрутування “Укрбуду” помітно похитнулась. Але досвід добудовування своїх та чужих об’єктів, майже 30-річний досвід надійності на ринку та відкрита комунікація стали підвалинами укладання довірливих і взаємовигідних домовленостей між інвесторами LA MANCHE та компанією Perfect Group.

Зустріч в офісі забудовника дала можливість інвесторам познайомитись і поспілкуватися із керівниками компанії, поставити запитання, що хвилюють, але найголовніше — отримати чесні відповіді та аргументовані гарантії, що квартири в  LA MANCHE на Подолі будуть добудовані. Роботи на об’єкті за адресою: вул. Щекавицька, 46 вже тривають, і комплекс планується до введення в експлуатацію у 3-му кварталі 2023 року.

LA MANCHE Perfect Residence — це новий престижний будинок клубного типу на Подолі, розташований всього за 300 м від набережної Дніпра, за 900 м — від ст. м. Контрактова площа. Концепція проєкту передбачає створити місток між автентичним минулим та інноваційним майбутнім. Стиль з елементами модерну Англії та Франції кінця ХІХ — початку ХХ сторіч доповнить архітектуру старого центру Києва, а сучасні матеріали та високотехнологічні рішення створять мешканцям клубного будинку незвичне для великого міста відчуття затишку.

Стежити за новинами LA MANCHE Perfect Residence можна на сторінці.

Заявка на бронювання

bg