23

лютого

На прес-конференції компанія Perfect Group розставила всі крапки над «І» по проекту ЖК Берегиня

14 лютого компанія «Perfect Group», провела прес-конференцію щодо введення в експлуатацію першої черги нового житлового комплексу «Берегиня», який побудований у Вишгороді за адресою: вул. Набережна 6г. На прес-конференції були присутні журналісти Вишгородського телебачення, радіостанцій і преси.

Керівник проекту «Perfect Group» Коваль Олексій Борисович розповів про виникнення торгової марки «Perfect Group», що об'єднала під одним ім'ям більше 30 компаній будівельного профілю, а також представив проект житлового комплексу «Берегиня». Даний проект включає в себе 3 черги монолітно-каркасних будинків, перший з яких вже побудований і введений в експлуатацію. Забудовником даного проекту виступає компанія «Ніка ЛТД», яка входить до складу «Perfect Group». Особлива увага в проекті приділена питанням якості будівництва, оптимального планування житлового простору, продуманої прибудинкової території з урахуванням особливостей місцевого рельєфу.

Директор ТОВ «Ніка ЛТД» Савчук Анатолій Миколайович, відповідаючи на питання журналістів, розповів про труднощі, з якими зіткнулася компанія при введенні будинку в експлуатацію: «Технічно, будинок був готовий до введення в експлуатацію ще 1 червня 2016 року, що підтверджує наявність повного пакета документів. Були виконані всі ТУ, проведені внутрішні роботи згідно проекту. Єдине, що не давало інвесторам заселитися в свої квартири - відсутність підключення електроенергії. Не дивлячись на те, що забудовник повністю виконав всі зобов'язання по оплаті робіт Обленерго ще в березні 2016 року, електроенергія до будинку не підключалася через зрив графіка виконання робіт самим Обленерго. Відсутність електроенергії не дозволяло провести запуск внутрішньобудинкових мереж: подачу води, теплопостачання, забезпечити безпечну роботу ліфтового обладнання. Також не представлялося можливим закінчити роботи з облаштування прибудинкової території. І тільки в кінці грудня 2016 року, Обленерго подало напругу на електрощитові ».

 На сьогоднішній день всі труднощі позаду: всі секції здані в експлуатацію, про що свідчить наявність сертифікатів готовності, будинок повністю готовий до заселення: до нього підведена централізована система водо-, електро- і теплопостачання, каналізація. Власники укладають індивідуальні договори з тепломережею і електромережею.

Варто відзначити, що компанія «Perfect Group» не обмежується турботою про свої об'єкти, а також займається роботами з благоустрою Вишгорода. Так, за час своєї присутності на об'єкті «Берегиня», а також на вже зданому раніше об'єкті «Княжа гора» по вулиці Симоненка: були закуплені 4 насоса для тепломережі; реконструйовано понад 800 метрів тепломереж, що підвищить якість надання послуг для житлових будинків міста; модернізовано більше 800 м зливової каналізації вздовж усього об'єкта будівництва. Згідно наданих технічних умов на об'єкти будівництва, які зводилися групою компаній «Perfect Group», було виконано зовнішніх інженерних мереж загальною вартістю понад 20 млн. грн. На даний момент розробляється проект модернізації водопостачання міста Вишгорода, з оціночною вартістю робіт понад 15 млн. грн ....

Після проведення прес конференції журналістам провели оглядову екскурсію по готових квартирах ЖК, де всі присутні змогли переконатися у високій якості будівельних робіт. Потрібно відзначити, що за якістю будівництва, будинок повністю відповідає комфорт-класу, але реалізовується за цінами економ-сегмента, чим вигідно відрізняється від більшості новобудов в цьому районі. Особливо всім присутнім сподобалися дворівневі квартири на 15-му і 16-му поверхах, з вікон яких відкривається приголомшуючий вид на водну гладь Дніпра.

Інтерес інвесторів до першої черги ЖК Берегиня був настільки високий, що було прийнято рішення про продовження будівництва наступних черг комплексу. На даний момент ведуться будівельні роботи по другій черзі ЖК Берегиня 2, відкриті продажі в трьох секціях другого будинку. Ставлячи питання про ціни на квартири в споруджуваному будинку, журналісти були здивовані їх доступністю і тим, на скільки вони відрізняються від вже готових квартир.

____

  ЖК «Берегиня» ідеально підходить для тих, хто працює в Києві, але свій вільний час хоче проводити далеко від мегаполісу в екологічно-чистому регіоні, але при цьому, не позбавляючи себе можливості користуватися зручностями міської інфраструктури. Завдяки зручній транспортній розв'язці, дістатися до найближчої станції київського метро можна всього за 20 хвилин. Ставши жителем Вишгорода, з'являється можливість покращити якість життя: в теплу пору року можна відпочивати з сім'єю на березі Київського моря, засмагати, кататися на велосипеді по набережній, займатися вітрильним спортом, а сніжною зимою - кататися на лижах або санках.

Заявка на бронювання

bg